O autorze

starszy mężczyzna z cukrzycą na zewnątrzWitam! Nazywam się Mariusz Wysocki. Moim największym marzeniem jest to, aby jak najwięcej osób chorych na cukrzycę dowiedziało się o prostym i przede wszystkim zdrowym sposobie na poprawę jakości życia, bez względu na rodzaj cukrzycy, na którą cierpią. Dla mnie, 44-letniego diabetyka, który codziennie rano mierzył poziom cukru we krwi, wstrzykiwał insulinę przed każdym posiłkiem i dosłownie uważał na to, w jaki sposób oddycha, aby czegoś nie pogorszyć, to było jak zbawienie, o którym myślałem, że nie istnieje.

Na cukrzycę choruję od 21 lat i w każdej chwili mojego życia zmagałem się z faktem, że jestem „chory“ i muszę uważać na każdym kroku. Było to bardzo frustrujące, ponieważ zawsze się wyróżniałem. Wiele osób mówiło o mnie, jako o „tym z cukrzycą“ lub o „tym, który się kłuje“. Wiem, że nikt nie miał na myśli nic złego, ale zawsze chciałem być taki, jak inni.

Właśnie dlatego chcę z całego serca podziękować Alanowi Brown, człowiekowi, który przywrócił mi normalne życie. Ten człowiek poświęcił swoje życie pomagając nam, diabetykom i właśnie ta jego bezinteresowna pomoc sprawiła, że postanowiłem podziękować mu w taki a nie inny sposób. Utworzyłem bloga, za pośrednictwem którego zamierzam informować wszystkich diabetyków o jego metodzie i, mam taką nadzieję, pomóc wielu ludziom w odwróceniu cukrzycy i rozpoczęciu zdrowego życia.